header


Slideshow Image 1Slideshow Image 2

Pod láskavou záštitou
tanečného choreografa a režiséra
Jozefa Bednárika

Slideshow Image 2

Tanečný festival v Turčianskych kúpeľoch

Čo majú spoločné Turčianske kúpele a tanec?

Zlaté Tančeky sú jedinečným festivalom rôznych tanečných štýlov, hudby a umenia (latino, muzikály, ľudové tance, moderné tance a mnohé ďalšie...).  Festival je prvý a jedinečný na Slovensku, a to tým, že spája všetky formy umenia do jedného harmonického celku.

Program festivalu je založený na štyroch témach (Noche Caliente, Na ľudovú nôtu, Magic NightNight Fever ), ktoré budú prezentované od mája do augusta formou vystúpení rôznych umeleckých skupín a jednotlivcov daného žánru. Okrem tanečných vystúpení je pripravený aj bohatý animačný program pre deti i dospelých v priestoroch parku, ale aj v SPA & Aquaparku.

Zlaté kúpele Turčianske Teplice sú zamerané na liečenie tela. Festivalom, ktorým prinesieme radosť a harmóniu z umenia, chceme liečiť nielen telo, ale aj dušu. Tanec ako taký spája hudbu, prináša radosť z pohybu, emócie, celkovú harmóniu, relax pre organizmus a celkovú psychickú pohodu.

Zlaté Tančeky Turčianske TepliceTanec je tiež úžasnou formou komunikácie, a preto Vám počas letnej sezóny prvýkrát formou tanečného festivalu Zlaté tančeky ponúkame možnosť spríjemniť si pobyt v Zlatých kúpeľoch. Našim cieľom je, aby tanečný festival priniesol ľuďom príjemné zážitky, aby si hostia odnášali veľa pekných spomienok, a aby sa do Zlatých kúpeľov radi vracali.

Odteraz platí, že v Turčianskych kúpeľoch lieči aj tanec!

LogoZlaté kúpele Turčianske Teplice sú jedny z najstarších termálnych kúpeľov na Slovensku a v Európe. Nachádzajú sa na strednom Slovensku, 24 km od Martina, v okolí pohorí Veľkej a Malej Fatry, Kremnických vrchov a Žiaru. Tunajšia liečivá minerálna voda je svojím jedinečným zložením predurčená pre liečbu ochorení pohybového aparátu, neurologických ochorení, ochorení obličiek a močových ciest a ochorení tráviaceho ústrojenstva. Za posledných 10 rokov sa v kúpeľoch investovali značné prostriedky do zvýšenia štandardu zdravotnej starostlivosti ale aj do ubytovania a gastronómie. Ústretový a odborne školený personál vám poskytne širokú škálu kvalitných kúpeľných služieb.  Krásna Turčianska kotlina a celý región Turca ponúka pestré možnosti pre aktívne trávenie voľného času počas celého roka.

Organizatori
a sponzori
Kúpele Turčianske TepliceKúpele Turčianske TepliceZlaté tančeky