header


Slideshow Image 1Slideshow Image 2

Pod láskavou záštitou
tanečného choreografa a režiséra
Jozefa Bednárika

Slideshow Image 2

Videogaléria

ZÁVEREČNÝ GALAVEČER s osobnosťami

17. august 2013

Prvý ročník tanečného festivalu Zlaté tančeky bol úspešný a ukončili sme ho spoločne so všetkými našimi ocenenými osobnosťami: Jozefom Bednárikom, Hedou Melicherovou, Máriom Radačovským, Petrom Olejom a Jánom Ďurovčíkom. Bolo to krásne a zábavné, ďakujeme Vám a tešíme sa na budúci rok.


MAGIC NIGHT II galavečer

17. august 2013

Počas posledného galavečera bol ocenený Lavičkou slávy Ján Ďurovčík, umelecký program bol veľkolepý: Mirka Partlová, Janko Slezák, Lucia Lužinská a Boris Čelár, Credance, Fabio Belluci a Ivana Suchánková, Dance emotions a Avalon Dance Group. Presvedčte sa sami...

 


MAGIC NIGHT II poobede

17. august 2013

Posledný tanečný víkend sme ocenili Lavičkou slávy skvelého režiséra a choreografa Jána Ďurovčíka. Poobedie bolo nabité množstvom tanečných a speváckych vystúpení a predovšetkým výbornou letnou atmosférou.

 

NA ĽUDOVÚ NÔTU II galavečer

3. august 2013

Profesor Štefan Nosáľ získal ocenenie Lavička Slávy, v galaprograme zaspievala talentovaná Paulínka Šolcová a Zlaté husle so sólistami Lúčnice očarili vysokým umeleckým nábojom a originalitou ľudových tancov.


NA ĽUDOVÚ NÔTU II poobede

3. august 2013

V poobedňajšom programe druhého folklórneho víkendu sa nám predstavili tanečníci z folklórneho súboru Šarišan, country skupina Line Duo, a spevácko-inštrumentálne zoskupenie umelcov Slovenska "La Musica".


NIGHT FEVER galavečer

13. júl 2013

Peter Olej si prevzal v Turčianskych kúpeľoch ocenenie Lavička slávy. Galavečer bol uvoľnený, zábavný, akrobatický a divoký. Predstavili sa mnohí vynikajúci umelci: Azzucar Cubana, Jiří Hein a Lucia Krnčanová, The power of rhythm, Dance and Sport Production, Black evils, TK Deep Martin.

 

NIGHT FEVER poobede

13. júl 2013

Vydarený víkend, ktorý sa niesol v tanečnom štýle disco, hip – hop, modernom prevedení latinsko – amerických tancov a bláznivom rock´n´ rolle. Venovaný bol aj Kráľovi popu Michalovi Jacksonovi s jeho nezabudnuteľnými skladbami a tanečnými variáciami.


MAGIC NIGHT galavečer

22. jún 2013

Fragile, Janko Slezák, Balet Bratislava, Credance, Dance Emotions, Tomáš Uváček a Martina Reiterová predviedli počas galavečera vynikajúce tanečné a spevácke výkony, ladné pohyby a krásne kostýmy.


MAGIC NIGHT poobede

22. jún 2013

Mário Radačovský si prevzal ocenenie Lavička slávy v Turčianskych kúpeľoch. Step, kabaret, muzikály, balet, scénické a štandardné tance, kúzelník - tento prekrásny víkend bol plný ladných tancov a nádherných melódií.


NA ĽUDOVÚ NÔTU galavečer

8. jún 2013

Vo večernom programe očaril ľudový umelecký kolektív SĽUK s novým tanečným predstavením „Krížom-krážom". Skvelý spevák a tanečník Janko Slezák nám zaspieval legendárnu pieseň „Lipová lyžka" z muzikálu Na skle maľované.


NA ĽUDOVÚ NÔTU poobede

8. jún 2013

Folklór je to najkrajšie, čo nám ostalo po našich predkoch. V poobednom programe zazneli najkrajšie slovenské ľudové tance a pesničky v podaní niekoľkých folklórnych súborov, temperamentná rómska skupina a tradičná country skupina.


NOCHE CALIENTE galavečer

25. máj 2013

Kolískou Latinsko -amerických tancov je Kuba. Kubánsky spevák Lazaro, Katka Štumpfová a Matej Chren, Power of Rhytm, Grupo Caliente a Duo Aratron Aspis boli hlavnými hviezdami prvého tanečného galavečera Zlaté Tančeky.


 

NOCHE CALIENTE poobede

25. máj 2013

V poobednom programe od 15:00 do 17:00 vystúpili rôzni umelci a tanečné skupiny v štýle horúcich latinsko-amerických a arabských tancov.


 

Otvorenie festivalu Zlate tančeky

25. máj 2013

Kráľovským sprievodom sme spolu s Jožkom Bednárikom pokrstili a otvorili letné tanečné víkendy v Turčianskych kúpeľoch!

Organizatori
a sponzori
Kúpele Turčianske TepliceKúpele Turčianske TepliceZlaté tančeky